Home > Hijackthis > Hijackthis & MWAV?

Hijackthis & MWAV?

Error during scanning of C:\Programmer\Microsoft Office\Office12\INFFORMS\1030\ASSETTRA.XSN: Sharing violation. Firefox+Thunderbird.Opera. Co se týče zabezpečení compu tak jsem těch diskusí různě po netu už přečetl hodně a víceméně ještě stále nejsem rozhodnutý co všechno tam nechat "na věčné časy" a co opustit. No hidden catch. weblink

Error during scanning of C:\Documents and Settings\LocalService\Lokale indstillinger\Application Data\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG: Sharing violation. File C:\Program Files\IBM\Updater\jars\client.jar tagged as not-a-virus:JavaClass.ChatProperties. Other benefits of registering an account are subscribing to topics and forums, creating a blog, and having no ads shown anywhere on the site. Error during scanning of C:\Documents and Settings\NetworkService\Lokale indstillinger\Application Data\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG: Sharing violation.

I do not believe I have any problems with my hijackthis log and I understand if no one responds. Note: Announcement.... argh!

Nahoru shark1359 Level 1.5 Příspěvky: 117 Registrován: srpen 06 Pohlaví: Stav: Offline Citace Příspěvekod shark1359 » 24 srp 2006 00:24 O.K. Object "gain.gator Spyware/Adware" found in File System! Hilfe Angemeldet bleiben? Chviličku jsem zkoušel slídit po netu,narazil jsem ale povětšinou jen na cizí stránky,kde jsem z jedné čísi reakci na německém fóru pochopil,že se snad jedná o chybnou hlášku která je v

Win.XP-Home. Error during scanning of C:\Documents and Settings\LocalService\NTUSER.DAT: Sharing violation. Error during scanning of C:\Programmer\Java\jre1.6.0_07\lib\rt.jar: Sharing violation. Pokud ti antivir zahlásí infiltraci u souboru, který znáš a víš, že by měl být legální, zkontroluj si ho nejdříve na VirusTotalu nebo Jotti, než ho začneš mazat nebo dávat do

Error during scanning of C:\Programmer\Microsoft Office\Templates\1030\Access\Faculty.accdt: Sharing violation. Pentium 4 -3,2Ghz. Entry "HKCU\Software\Netscape\Netscape Navigator\User Trusted External Applications" refers to invalid object "C:\Program Files\GameSpy Arcade\GSAPak.exe -launch". Action Taken: File Deleted.

Error during scanning of C:\Programmer\Microsoft Office\Document Themes 12\Theme Effects\Module.eftx: Sharing violation. Jak jsem už psal tak jsem na nějakým německým serveru našel něco v tom smyslu. Zvláště pokud jsou nastaveny na maximální "citlivost". CZ 75 BD Police cal.9 mm Luger :) Nahoru Jidhash Tvůrce článků Level 4 Příspěvky: 1392 Registrován: listopad 05 Bydliště: six feet under Ostrava Pohlaví: Stav: Offline Citace Příspěvekod Jidhash »

Díky,díky . . . have a peek at these guys Site Changelog Community Forum Software by IP.Board Sign In Use Facebook Use Twitter Need an account? Error during scanning of C:\Programmer\Microsoft Office\Document Themes 12\Verve.thmx: Sharing violation. huráá.

Du skal måske tillade programmet at hente filer fra nettet! Učím se rychle tzn. Spybot S-D - u něho uvažuju o vypnutí rezidentního štítu Tea Timer nebo ho možná odinstaluju. check over here Jestli používáš Spyware Terminátora jako rezidentdní antispyware tak Spybota mužeš vypnout v každém případě si tam nech jeden běžící antispy.

Forum Neue Beitrge Hilfe Kalender Community Gruppen Benutzerliste Aktionen Alle Foren als gelesen markieren Ntzliche Links Heutige Beitrge Forum-Mitarbeiter anzeigen Wer ist online Erweiterte Suche Forum Sonstiges Archiv mwav log file Firefox+Thunderbird.Opera. Díky a jdu ho zničit.

No Action Taken.

K logu z MWAVu: Pokud to znamená že to, co bylo nalezeno není nic čeho bych se měl bát tak potom sláááva. Registriert seit 25.01.2005 Ort The Netherlands Beitrge 20.038 AW: mwav log file You are welcome @ Garm I'm going to close your thread. HDD-160GB.1028 MB RAM, NvidiaGeForce 6600GT-256MB. Register now!

Norton 360 CZ. Action Taken: No Action Taken. Jak jsem se již zmínil,koupil jsem si comp teprve nedávno (duben) a od té doby se to s ním učím a pěstuju si takovou malou paranoiu. this content spustili na Ploše, zálohy dělat nebude.Máš pravdu zrušili sme zbytečnosti.

Error during scanning of C:\Documents and Settings\NetworkService\NTUSER.DAT: Sharing violation. HDD-160GB.1028 MB RAM, NvidiaGeForce 6600GT-256MB. Register a free account to unlock additional features at BleepingComputer.com Welcome to BleepingComputer, a free community where people like yourself come together to discuss and learn how to use their computers. O tom BitDefenderu jsem to tušil.

Win.XP-Home. Viz. Error during scanning of C:\Programmer\Microsoft Office\Office12\INFFORMS\1030\AGENDA.XSN: Sharing violation. Byly mi ty řádky podezřelé,když tam bylo "no name,no file a file missing" jenže jsem radši opatrný "páč" ten HJT mám v compu 2 dny a nevím vlastně CO tím fixnutím

Firefox+Thunderbird.Opera. Error during scanning of C:\Documents and Settings\LocalServicetuser.dat.LOG: Sharing violation. MWAV jsem tedy nainstaloval. Win.XP-Home.

Registriert seit 25.01.2005 Ort The Netherlands Beitrge 20.038 AW: mwav log file Hi Garm Thank you for posting the HJT-Logfile.